Ogłoszenia towarzyskieSzybko sobie z nimi poradziłem, bo nie były zbyt mocno zawiązane, więc chwyciłem ubrania i wybiegłem z mieszkania. Może kiedyś jeszcze do czegoś mi się przydasz. Patrzyła na mnie z zadowoleniem, kiedy pełzałem u jej stóp zlizując własną spermę, cały w jej ślinie.

Dokładnie wylizywałem każdy skrawek lakierowanej skóry, tak, że znów błyszczały. Spazmy rozkoszy miarowo rozpływały się po moim ciele. Chwyciła mojego penisa w rękę i powoli zaczęła masować mrucząc przy tym jak kocica.

Klęknęła przede mną, spojrzała głęboko w oczy i wymierzyła mocny cios w twarz. Mój nabrzmiały penis wygiął się boleśnie ku dołowi. Porządny klaps - powiedziała zdzielając mojego małego siarczystym ciosem.

- rzekła wyraźnie zadowolona z tego obrotu rzeczy. - Twój niegrzeczny kutas musi zostać ukarany, takie są zasady. Czy powiedziałam, że masz być gotowy?

Popatrzyła na mnie i na mojego sterczącego kutasa. Lizałem na zmianę jej tyłek i cipkę a jej soki ciekły mi po twarzy. - zapytała, po czym wyciągnęła moją twarz spomiędzy swych ślicznych krągłości.

- rzekła, po czym drugą ręką docisnęła moją twarz miedzy swoje pośladki. - Czy Pani sobie życzy żebym wylizał jej śliczny tyłeczek? Ssałem jej łechtaczkę i wargi z całych sił, mimo braku oddechu.

Zacząłem je dokładnie oblizywać dookoła, rozkoszując się smakiem jej soczków. Po chwili usiadła na sofie i przywołała mnie do siebie. A co się z takimi robi?

- powiedziała z pogardą po czym wsadziła drugi palec w mój tyłek. Pochyliła się i szepnęła mi na ucho: Zaczęła nimi pocierać dokładnie mój tyłek, powoli wkładając jeden paluszek.

Zobacz również:
Top