Sex ogłoszenia


Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


foto
Teraz gdy zaczął delikatnie dotykać moich boków brzucha i

foto
Jestem przekonany ze biuro


Sex ogłoszenia

Podejmij decyzję i zapisz się już dziś, a kto wie to może tu spotkasz swoją bratnią duszę:) Rozpocznij więc swoje „randkowanie” od godziny czy dwóch, a potem… cóż życie pokaże 🙂

Niech Twój(-a) wybranek/wybranka po pierwszym spotkaniu poczuje, że musi się z Tobą spotkać jeszcze raz, by dowiedzieć się Tobie więcej! Jeśli Wasza randka ma być w teatrze - ubierz się odpowiednio i nie zakładaj przypadkiem wytartych dżinsów i flanelowej koszuli. Tego chyba Ci nie powinienem mówić, ale by wszystko było na swoim miejscu napiszę krótko: postaraj się być schludna(-y) i naturalna(-y).

Jeśli Wasz pierwsza randka ma się odbyć np. w kawiarni czy restauracji nie obżeraj się zbytnio! Po prostu bądź przygotowany - a zrobisz dobre wrażenie, a chyba Ci na tym zależy? Wiem, że to może być trudne, gdy głos ze zdenerwowania dławi się w gardle, ale się postaraj.

Wyłącznie wtedy, gdy nie będziesz oczekiwać, że pierwsze spotkanie „to musi być to”, będziesz miał umotywowany dystans i siłę, by znieść z godnością i z humorem ewentualne niepowodzenia albo odrzucenie. Czy zawsze widzisz jej pozytywną lub zabawną stronę? Uwierz w siebie: jesteś typem zwycięzcy, jesteś pociągający i godny miłości, cokolwiek się stanie, dasz poradę!

Jeżeli znasz własną siłę przyciągania i prywatnej atrakcyjności - to tak właśnie będziesz postrzegany. Jeżeli Kobiety i mężczyźni się coś w kimś podoba, daj mu ten pozytywny feedback pełnymi słowami. Co możesz powiedzieć sobie, już wiesz, co możesz usłyszeć, będzie dla Ciebie nowe.

Słuchanie daje Kobiety i mężczyźni także ogromną przewagę. Powiedz coś sobie i od siebie w typu przykładowo., że zaproponowałeś spotkanie w parku, bo lubisz ruch na świeżym powietrzu i chętnie uprawiasz sport.

Powiązane strony:
Top